Вівторок, 07.04.2020, 16:23
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "Теофіпольський ПАПЛ"

Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Липень » 5 » Звіт директора державного навчального закладу «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей» протягом 2017-2018 навчального року
10:24
Звіт директора державного навчального закладу «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей» протягом 2017-2018 навчального року

Звіт

директора державного навчального закладу «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей»

протягом 2017-2018 навчального року

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 року №48 «Про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», я звітую перед трудовим колективом за проведену роботу в 2017-2018 навчальному році.

На сьогоднішній день нашій державі потрібні висококваліфіковані, конкурентоспроможні фахівці робітничих професій. Наш колектив наполегливо працює над підготовкою спеціалістів для сільського господарства та громадського харчування. За останні роки існування навчального закладу помітно покращуються умови здобуття якісної освіти: поступово зміцнюється навчально-матеріальної база, впроваджуються нові педагогічні технології, відбуваються якісні зміни у складі педагогічних кадрів, формуються духовні орієнтири учнівської молоді.

Вся моя робота, як директора агроліцею, протягом 2017-2018 навчального року спрямовувалась на:

 • виконання плану набору учнів;
 • зміцнення та поновлення матеріально-технічної бази ліцею;
 • збереження трудового колективу, підвищення кваліфікації та професійної майстерності майстрів виробничого навчання та викладачів;
 • підвищення якості підготовки робітничих кадрів;
 • поліпшення фінансово – економічного стану ліцею;
 • покращення благоустрою в навчальному закладі та в гуртожитку;
 • впровадження енергозберігаючих технологій.

Протягом звітного періоду навчальний заклад працював згідно статуту, робота колективу регламентувалася колективним договором. Порушень умов названих вище документів в минулому році не було, умови праці, відповідно до вимог нормативних актів, а також додержання прав працівників, гарантованих законодавством про працю, не порушувались.

В цьому навчальному році в ліцеї налічувалось 10 навчальних груп, в яких освоювали сільськогосподарські професії 267 учні за спеціальностями:

- Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автомобіля категорії С на базі 9 класів.

- Кухар; кондитер на базі 9 класів.

 • Штукатур; лицювальник-плиточник на базі 11 класів.

Також в навчальномі році проводилась платна підготовка груп по професіях «Тракторист-машиніст сільськогосподарських машин та устаткування кат. «А1»» та «Тракторист-машиніст сільськогосподарських машин та устаткування кат. «В1»».

Для повноцінного функціонування навчального закладу в звітному періоді залучалися позабюджетні надходження. За рахунок цих коштів , по мірі можливості, проводилась робота по зміцненню матеріально-технічної бази навчальних кабінетів, лабораторій та гуртожитків. Через постійний брак коштів, вдавалося закуповувати лише найнеобхідніше.

Прибуток, який ми мали від виробничої діяльності протягом

2017-2018 навчального року було використано на такі потреби:.

 • Заробітна плата – 96815,00 грн.
 • Нарахування на заробітну плату – 20974,00 грн.
 • Телекомунікаційні послуги – 10100,00 грн.
 • Послуги доступу до ЄДЕБО ДП «Інфоресурс» 2600 грн.
 • Паливо-мастильні матеріали – 399800,00 грн.
 • Продукти харчування – 39064,00 грн.
 • Заправка картриджів – 2300,00 грн.
 • Придбання запчастин – 88900,00 грн.
 • Будівельні матеріали, малоцінні предмети, інвентар та інструменти – 111127,00 грн.
 • Аміачна селітра – 34500,00 грн.
 • Транспортні послуги – 215749,00 грн.
 • Передплата періодичних видань – 2400,00 грн.
 • Оплата електроенергії – 91069,00 грн.
 • Комп’ютер (2 шт.) – 22800,00 грн.
 • Телевізор – 14500,00 грн.

Разом всього було витрачено 1155398,00грн.

В звітному періоді капітальний ремонт зроблено в двох адміністративних приміщеннях. В рамках програми енергозбереження в навчальному закладі замінено на сучасні енергозберігаючі близько 136 ламп розжарювання, замінено вікна на суму 392000,00 грн.. Постійно ведуться роботи по благоустрою території ліцею. Цього року було успішно проведено весняно-польові роботи на учбовому господарстві: посіяно пшениці – 17 га, ячменю – 24 га , гречки – 26 га , соя – 18 га.

В 2017-2018 навчальному році в ліцеї успішно пройшов опалювальний сезон. На сьогоднішній день проведено капітальний ремонт котельні та всіх опалювальних пристроїв і установок. Таким чином навчальний заклад буде повністю готовий до нового опалювального сезону. Придбано сучасний твердопаливний котел на суму 192400,00 грн., який також буде встановлено в цьому році

Як керівник навчального закладу, я постійно працюю над забезпеченням моніторингу та прогнозуванням потреб ринку праці регіону у робітничих кадрах з метою формування контингенту учнів. Але, як не прикро, план набору учнів в 2017-2018 навчальному році не був виконаний. На превеликий жаль, кількість контингенту, в зв’язку зі складною демографічною ситуацією, щорічно зменшується, як і в усіх навчальних закладах області, особливо сільськогосподарського профілю. На даний час ми працюємо над виконанням плану набору на новий 2018-2019 навчальний рік. Яким буде результат роботи поки що говорити рано.

На сьогоднішній день ліцей в повній мірі забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами, що в свою чергу сприяє висококваліфікованій підготовці спеціалістів для с/г виробництва, організовуємо роботу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що сприяє росту їх фахового рівня.

Виховна робота протягом навчального року була спрямована на поєднання навчання з національно-патріотичним вихованням, впровадженням принципів загальнолюдської моралі і духовності, розвитком творчих здібностей, талантів та забезпеченням соціального захисту учнів. Щотижня в ліцеї проводились тематичні лінійки, виховні години, різної форми виховні заходи та свята, наради педпрацівників з проблем виховання молоді та профілактичні співбесіди з учнями та їх батьками. Важливим аспектом формування національної свідомості та патріотичного виховання учнів ліцею є зустрічі з колишніми випускниками та працівниками навчального закладу, які боролись за державний суверенітет України в зоні АТО, воїнами-афганцями та учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

За звітний період навчальний заклад має певні досягнення і успіхи в навчально-виховному процесі, що є результатом кропіткої роботи всього інженерно-педагогічного колективу.

Всі учні ліцею забезпечувались харчуванням, медичним обслуговуванням, проживанням в гуртожитку.

Протягом навчального року надавалась допомога та підтримка учням пільгових категорій: дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям-інвалідам та дітям, які постраждали під час аварії на ЧАЕС. Також практикувалось моральне та матеріальне заохочення учнів і працівників ліцею за певні досягнення в навчанні та роботі у формі грошових винагород та подарунків. На протязі 2017-2018 навчального року в ліцеї навчалось 5 учнів із числа дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків. Для них в ліцеї створені всі необхідні умови для навчання, проживання в гуртожитку та виховання. Проведено всі виплати згідно діючого законодавства. Три учні із числа даної категорії в цьому навчальному році вже закінчили курс навчання.

Інформація даного звіту містить у собі ті напрямки, які адміністрація ліцею вважає пріоритетними в своїй роботі і буде підтримувати тенденцію їх росту з метою надання якісної кваліфікованої освіти в навчальному закладі. Головним завданням на наступний 2018-2019 навчальний рік є, перш за все, виконання плану регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, підвищення якості їх підготовки, покращення навчально-виховного процесу, зміцнення та розширення матеріально-технічної бази та господарської діяльності навчального закладу і наш колектив цілком спроможний вирішувати всі ті питання, завдання та плани на майбутнє.

 

Програма

розвитку ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей» на 2018-2019 роки

 1. Продовження роботи по оновленню змісту професійної освіти.
 2. Продовження роботи по комп’ютеризації і інформатизації навчального закладу.
 3. Використання дієвих форм контролю за організацією навчально-виховного і навчально-виробничого процесу з метою забезпечення якісної підготовки майбутніх фахівців.
 4. Підвищення професійної і педагогічної майстерності педагогічних працівників через курси підвищення кваліфікації, стажування, школи передового педагогічного досвіду, ознайомлення з досвідом роботи кращих професійно-технічних навчальних закладів.
 5. Впровадження та використання у навчально-виховному процесі новітніх технологій.
 6. Розширення форм взаємодії з соціальними партнерами, роботодавцями щодо стажування майстрів виробничого навчання і викладачів на виробництві.
 7. Покращення співпраці ліцею з підприємствами-замовниками робітничих кадрів щодо організації виробничої практики учнів та їх працевлаштування, впровадження елементів дуальної форми навчання.
 8. Збільшення позабюджетних надходжень.
 9. Осучаснення та оновлення матеріально-технічної бази навчального закладу.
 10. Розширення та збільшення обсягів виробничої діяльності у навчальних майстернях та на виробництві і відповідно до його потреб відкривати нові професії та створювати для них необхідну навчально-матеріальну базу.
 11. Заключати угоди з підприємствами та організаціями про підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, з обов’язковим стажуванням майстрів виробничого навчання.
 12. Більше уваги приділяти своєчасним ремонтам та естетичному облаштуванню кімнат в гуртожитку.
 13. Провести капітальний ремонт навчальних кабінетів з ПДР та технологій приготування їжі.
 14. Формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я учнів.
 15. Працювати над створенням оптимального мікроклімату в колективі, що сприяв би творчій та ефективній праці по підготовці надійного резерву робітничих кадрів.

 

Переглядів: 267 | Додав: Ksenija | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Екологічна освіта

 

 

 

Безпека громадян

 

 

 

Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту