Неділя, 27.05.2018, 18:55
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "Теофіпольський ПАПЛ"

Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Спортивна сторінка » Спортивна сторінка

Звіт головного судді про проведені змагання настільний теніс

Звіт

головного судді про проведені змагання

1.Вид спорту: настільний теніс

2.Назва змагань: внутріліцейні

3.Дата проведення: 10-12.05.2016 року

4.Місце проведення: спортзал ліцею.

5.У змаганнях прийняли участь команди:

а) юнаки: 11,12,31,32 групи;

б) дівчата: 13,23 групи.

6. Кількість учасників по заявках: 13 учнів

7. Фактично прийняли участь: 13 учнів.

Командні результати розділились слідуючим чином:

І місце: група № 32 по таблиці – 50 очок

ІІ місце: група № 11 по таблиці – 45 очок

ІІІ місце: група № 12 по таблиці – 40 очок

V місце: група № 31 по таблиці – 38 очок

VІ місце: група № 13 по таблиці – 50 очок

VІІ місце: група № 23 по таблиці – 45 очок

9. Особисті результати розмістилися слідуючим чином:

а) юнаки:

І місце: Петрук Сергій група № 32

ІІ місце: Шемчук Любомир група № 11

ІІІ місце: Лебідь Віктор група № 12

ІV місце:  Юлощук Максим група № 32

V місце:  Кодушкін Богдан група № 12

VІ місце:  Латюк Андрій група № 32

VІІ місце:  Захарчук Руслан група № 11

VІІІ місце:  Радванський Максим група №31

ІХ місце: Квока Віталій група № 11

Х місце: Пасічник Сергій група № 31

б) дівчата

І місце: Якубовська Тетяна група № 13

ІІ місце: Шевченко Вероніка група № 13

ІІІ місце: Байдюк Лена група № 23

10. На основі таблиць, протоколів змагань, рішення суддійської колегії та спортивної класифікації України присвоїти спортивні розряди учасникам змагань:

а) І юнацький розряд:

- Якубовська тетяна група №13, Тепрук Сергій група №32, Шемчук Любомир група №11, Шевченко Вероніка група №13.

б) ІІ юнацький розряд:

- Байдюк Лена група №23, Лебідь Вікторіія група №12, Блощук Максим група №32, Кодушкін Богдан група №12.

11. Нагородження команд : грамоти відповідних ступенів.

Кращі спортсмени: Якубовська Тетяна група №13, Петрук Сергій група № 32

 

 

Керівник фізичного виховання:                                       О.С.Маринюк

 

 

 

12.05.2016 р.                                                                        смт.Теофіполь

 

 

Категорія: Спортивна сторінка | Додав: Ksenija (16.05.2016)
Переглядів: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Екологічна освіта

 

 

 

Безпека громадян

 

 

 

Пошук
Друзі сайту