Субота, 17.11.2018, 12:44
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "Теофіпольський ПАПЛ"

Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Спортивна сторінка » Спортивна сторінка

Звіт головного судді про проведені змагання

Звіт

головного судді про проведені змагання

 

1. Вид спорту: шашки

2. Назва змагань : внутріліцейна Спартакіада

3. Дата проведення : 21-25.03.2016 року

4. Місце проведення : спортзал ліцею

5. У змаганнях взяли участь команди :

А) Юнаки: 11, 12, 21, 22, 31, 32, 33 групи.

Б) Дівчата: 13, 23, 33, групи.

6. Кількість учасників п заявках : 17 учнів.

7. Фактично прийнали участь: 14 учнів

8.  Командні результати розмістились слідуючим чином:

Юнаки

І місце 22 група по таблиці : 50 очок

ІІ місце 33 група по таблиці: 45 очок

ІІІ місце 12 група по таблиці: 40 очок

ІV місце 32 група по таблиці: 38 очок

V місце 31 група по таблиці: 36 очок

VІ місце 21 група по таблиці: 34 очка

Не прийняла участь група №11.

Дівчата

І місце 13 група по таблиці : 50 очок

ІІ місце 23,33 група по таблиці: 45 очок

9. Особисті результати розмістилися слідуючим чином:

а) юнаки І дошка

І місце Кашперук Анатолій група №22

ІІ місце Слободенюк Юрій група № 12

ІІІ місце Каленик Олександр група №31

ІІ дошка

І місце Каштан Володимир група № 33

ІІ місце Зайдовий Назар група №22

ІІІ місце Вознюк Олексій група №12

б) дівчата:

І місце Шевченко Вероніка група №12

ІІ місце Дядькова Олена група №12

ІІІ місце Байдюк Олена група №23

Абсолютний чемпіон: Кашперук Анатолій Група №22

10. Кращі спортсмени:

І дошка Кашперук Анатолій група №22

ІІ дошка Каштан Володимир група №33

І дошка Шевченко Вероніка група №12

11. На основі таблиць, протоколів змагань, рішення суддійської колегії та спортивної класифікації України присвоїти спортивні розряди учасникам змагань:

І юнацький розряд

Кашперук Анатолій група №22, Слободенюк Юрій група № 12, Каштан Володимир група №33, Зайдовий Назар група №22, Шевченко Вероніка група №12, Дядькова Олена група №12.

 

ІІ юнацький розряд

Каленик Олександр група №31, Вознюк Олексій група №12, Олійник Андрій група №32, Блощук Максим група №32, Мельник Святослав група №12, Ящук Михайло група №21, Бідюк Валентин група №21.

 

13. Нагородження команд: грамоти відповідних ступенів.

 

Керівник фіз..виховання                       О.С.Маринюк

 

Категорія: Спортивна сторінка | Додав: Ksenija (28.04.2016)
Переглядів: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Екологічна освіта

 

 

 

Безпека громадян

 

 

 

Пошук
Друзі сайту